Hakkımızda

1971 yılından bu yana ana hedefimiz, kaliteli, sağlam ve uzun ömürlü hidrolik presler üretmektir. Bu vizyon doğrultusunda, her zaman dürüst, hızlı ve uzman bir ekibimizle çalışarak Türkiye’de ve yurt dışında preslerimizi müşterilerimize ulaştırmaktayız. Müşteri memnuniyetine olan bağlılığımız sayesinde sürekli büyüyor ve daha geniş bir kitleye hizmet sunuyoruz.

HAKKIMIZDA

1971 Yılından Bugüne..

İş hayatına 1971 yılında küçük bir işletmede başladı; Akıl, çalışkanlık ve dürüstlük ilkeleri ile hedefleri doğrultusunda ilerleyerek kısa sürede işinin ustası olmuş ve HİDROKAR markasını dünya ile buluşturmuştur…

HİDROKAR PRES

Biz Kimiz?

Hidrokar Pres, 150+’den fazla ihracat deneyimiyle global alanda kendini kanıtlamış bir firmadır. 300+’dan fazla memnun müşteriyle ulaşarak, müşteri odaklı yaklaşımımızı göstermekteyiz. Size en iyi hizmeti sunmak için 7/24 teknik destek ekibimizle her zaman yanınızdayız.

Çevreye duyarlılığımızı göstermek adına, %100 sürdürülebilir presler üretiyoruz. Sektördeki yenilikçi ve çevreci çözümlerimizle, kaynakları verimli bir şekilde kullanırken aynı zamanda çevreyi koruyoruz.

Firmamız, ihracattaki deneyimimiz, memnun müşteri portföyümüz, kesintisiz teknik destek hizmetimiz ve çevre dostu preslerimizle sektörde öncü bir konumda yer almaktadır. Size kaliteli ürünler ve hizmetler sunarak işinizi daha da ileriye taşımak için buradayız.

0 +
Yapılan İhracat
0 +
Memnun Müşteri
0 %
Sürdülebilir Presler
7/ 0
Teknik Destek

Hadi Bizimle
Preslerimizin Gücünü Keşfedin!