Hidrokar Pres

Hakkımızda

Gelişmiş üretim becerileri ve teknolojisiyle Hidrokar Pres, yüksek kalite hidrolik pres makinelerin yanı sıra broşlama, geri dönüşüm ve savunma sanayi sektöründe önemli rol oynayan çeşitli makinelerin üretimini yapmaktadır. Hidrokar Pres olarak misyon ve vizyonumuz, son teknoloji makinelerimizi makul ve rekabetçi fiyatlandırma ve hızlı teslimat sunarak uçtan uca çözümlerin pazarda lider sağlayıcısı haline gelmektedir.  Kalitesi, performansı ve ergonomisi Hidrokar Pres geleneğine uygun olan hizmetlerimiz dünyanın mükemmellik niteliklerini aşan en yüksek üretim standartlarındadır.

 1. Hidrokar Pres

  Hidrolik Press Üreticisi

  Teknik Ömer lakabıyla bilinen Ömer Karatoprak; dikiş makineleri, tınaz makineleri üretimi ve çeşitli yedek parça tamir hizmetleri ile Konya Eski Sanayii bölgesinde zor hayat koşulları altında üretim sektörüne adımını atmış ve kuşaklar boyu devam edecek olan Karatoprak ailesinin bu serüvenini başlatmıştır.

 2. Hidrokar Pres

  Hidrolik Press Üreticisi

  Ömer Karatoprak vefat etmiş ve büyük oğlu Yaşar Karatoprak babasının izinden gitmiş, genç yaşta metal işleme endüstrisine adımını atmıştı.

 3. Hidrokar Pres

  Hidrolik Press Üreticisi

  Yaşar Karatoprak üretim sektöründeki gelişimini sürdürmüş ve ‘’TEKNİK PRES’’ ismi ile Hidrolik pres makinaları üreten işletmesini kurmuştur.

 4. Hidrokar Pres

  Hidrolik Press Üreticisi

  Yaşar Karatoprak Bulgaristan’da şube açmış; üretimini yaptığı makinaların ihracatını gerçekleştirip dış piyasada ilerleme kaydederken bir yandan da CNC, takım tezgahları gibi iç piyasada ihtiyaç duyulan makinaların ithalatını yaparak globalleşme adına kayda değer ilerlemeler kat etmiştir. HIDROKAR firması Arabistan’da gerçekleştirmiş olduğu karşılıklı yatırım anlaşmaları neticesinde Asya pazarında önemli atılımlar gerçekleştirmiştir.

 5. Hidrokar Pres

  Hidrolik Press Üreticisi

  Şirket kapasitesinin büyümesi, ürün hacminin genişlemesi ve müşteri kitlesinin artması ile artık kurumsallaşmış bir şirket haline gelen firmanın yeni ismi ‘’HİDROKAR’’ olmuştu. Yurt içindeki muhtelif fuar ve organizasyonlara katılan firma yurt genelinde sektörün tanınan isimlerinden biri haline gelmişti.

 6. Hidrokar Pres

  Hidrolik Press Üreticisi

  Gittikçe büyümeye devam eden HIDROKAR markası, Konya’nın organize sanayi bölgelerinin farklı yerlerinde hem iç piyasaya hem de dış piyasaya Yaşar Karatoprak ve oğulları tarafından aile şirketi olarak hizmet vermeye devam etmiştir.

 7. Hidrokar Pres

  Hidrolik Press Üreticisi

  HIDROKAR bir aile şirketi olmuş, aynı sektörde farklı hizmetler veren ayrı şirketlere ayrılmış ve bu şirketlerin her bir başına Yaşar Karatoprak’ın oğulları geçmiştir.

 8. Hidrokar Pres

  Hidrolik Press Üreticisi

  Yaşar Karatoprak’ın oğullarından Cihat Karatoprak, HIDROKAR PRES ismi ile üçüncü kuşak olarak bayrağı devralmış ve o tarihten bu yana aynı vizyon ile üretim hacmini genişletmeye, ihracat kapasitesini artırmaya devam etmiştir.

  Aktif olarak hem iç piyasada hem de dış piyasada alanında öncü firmalardan biri haline gelmiş HIDROKAR PRES müşterilerinin taleplerini üst seviye hizmetlerle karşılamaya devam ediyor.

HAKKIMIZDA

1971 Yılından Bugüne..

İş hayatına 1971 yılında küçük bir işletmede başladı; Akıl, çalışkanlık ve dürüstlük ilkeleri ile hedefleri doğrultusunda ilerleyerek kısa sürede işinin ustası olmuş ve HİDROKAR markasını dünya ile buluşturmuştur…

HİDROKAR PRES

Biz Kimiz?

Hidrokar Pres, 150+’den fazla ihracat deneyimiyle global alanda kendini kanıtlamış bir firmadır. 300+’dan fazla memnun müşteriyle ulaşarak, müşteri odaklı yaklaşımımızı göstermekteyiz. Size en iyi hizmeti sunmak için 7/24 teknik destek ekibimizle her zaman yanınızdayız.

Çevreye duyarlılığımızı göstermek adına, %100 sürdürülebilir presler üretiyoruz. Sektördeki yenilikçi ve çevreci çözümlerimizle, kaynakları verimli bir şekilde kullanırken aynı zamanda çevreyi koruyoruz.

Firmamız, ihracattaki deneyimimiz, memnun müşteri portföyümüz, kesintisiz teknik destek hizmetimiz ve çevre dostu preslerimizle sektörde öncü bir konumda yer almaktadır. Size kaliteli ürünler ve hizmetler sunarak işinizi daha da ileriye taşımak için buradayız.

0 +
Yapılan İhracat
0 +
Memnun Müşteri
0 %
Sürdülebilir Presler
7/ 0
Teknik Destek

Hadi Bizimle
Preslerimizin Gücünü Keşfedin!